Enver Aysever ile yollar ayrıldı

CHP'li belediyelere kestiği faturalarla günlerdir gündeme gelen Enver Aysever, Cumhuriyet gazetesi ile yollarını ayırdı. Aysever, haber, sosyal medya hesabından duyurdu.

Cumhuriyet gazetesi, yazarı Enver Aysever ile yollarını ayırdı.

CHP’li çok sayıda belediyenin yüklü miktarda para ödediği iddialarıyla gündemde olan Enver Aysever Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya'nın kendisini aradığını ve yazarlık sürecinin sonlandırıldığını belirtti.

Küçükkaya'ya teşekkür edip eski çalışma arkadaşlarına başarılar dileyen Aysever, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 "Değerli dostlar; Az önce Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni dostum Aykut Küçükkaya aradı gazeteki yazarlık sürecinin sonlandığını söyledi. Bu dönemde verdiği desteğe teşekkür ederim. Gazetenin emekçilerine yollarında başarı dilerim." ifadesini kullandı.

Öte yandan Aysever ile ilgili iddiaların ortaya çıkmasının ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aysever'in gerçekleştirdiği faaliyeti askıya almıştı.

 

 

 

Enver Aysever ile yollar ayrıldı ile ilgili etiketler Yazar enver aysever Cumhuriyet
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.