Engin Ardıç'tan Onur Şener cinayetine tepki çeken sözler: "Katillerin istediği şarkının adını öğrenemedik"

Ankara'da istek şarkıyı bilmediği gerekçesiyle öldürülen müzisyen Onur Şener cinayeti sosyal medyada da büyük bir tepki uyandırdı. Sabah gazetesi yazarı Ergin Ardıç ise büyük bir tepki uyandıran bu cinayeti "Katillerin istediği şarkının adını öğrenemedik" sözleriyle Ti'ye aldı.

Ankara'da bir mekanda gelen istek parçayı bilmediği gerekçesiyle 3 kişi tarafından feci şekilde darp edilen ardından da öldürülen müzisyen Onur Şener cinayeti sosyal medyanın da gündemine oturdu. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda iş müfettişi olan Ali Gündüz, İlker Karakaş ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ)'nde mühendis olan Semih S, tutuklanmıştı. 

HANGİ ŞARKI OLDUĞUNUN NE ÖNEMİ VAR?

Onur Şener cinayeti sosyal medyada büyük bir yankı uyandırıken Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç'ın ifadeleri adeta 'pes' dedirtti. 

Köşesinde "Şarkıcının öldürülmesinin ıcığını cıcığını öğrendik de, katillerin istediği şarkının adını öğrenemedik...Herhalde "Nessun Dorma" değildir. "Tavukları Pişirmişem" olabilir mi?" ifadelerine yer veren Ardıç'ın bu duyarsızlığı ise büyük tepki çekti. 

2 evlat babası olan Onur Şener'in canice katledilmesini küçümser ifadelerle hafife alan ve "Hangi şarkı" diye soran Ardıç'ın bu duyarsızlığı adeta kan dondurdu. Birçok sosyal medya kullanıcısı cinayeti Ti'ye alan Ardıç'a "Hangi şarkının ne önemi var?" sorusuyla sitem etti. 

Engin Ardıç'tan Onur Şener cinayetine tepki çeken sözler: "Katillerin istediği şarkının adını öğrenemedik" ile ilgili etiketler cinayet onur şener engin ardıç skandal şarkı
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basketbol performansı! Takımını böyle yönlendirdi: Tam bir oyun kurucu

Sporla her zaman yakından ilgili olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sık sık basketbol oynamayı da ihmal etmiyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı basketbol maçından görüntüleri paylaştı.