Engin Altan Düzyatan'dan Okan Bayülgen'e ilk yanıt

TRT 1 ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Altın Kelebek Ödül töreninde dizi ekibinin yaşadığı olay sonrası ilk kez yorumda bulundu.

Gecede 'En İyi Dizi' ödülüne layık görülen 'Diriliş Ertuğrul' ekibi ödülünü almak için sahneye çıktığında hostesin yanlış yönlendirmesi sonucu teşekkür konuşması yapamadan sahneden indirilmişti.

Bunun üzerine Diriliş ekibi de Altın Kelebek ödülünü iade etmişti. O gecede ayrıca Okan Bayülgen'in dizi hakkında söyledikleri de gündeme geldi ve günlerce tartışıldı. Hatta Cumhurbaşkanı Erdoğan da Bayülgen'i eleştiren sözler sarf etmişti.

BEKLENENİ YAPTI

Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan da ödül krizine ilişkin ilk kez sessizliğini bozarak bir yorumda bulundu. Ünlü oyuncunun hedefinde özür dilerken kullandığı ifadelerle tepki çeken sunucu Okan Bayülgen vardı. Düzyatan, "Okan Bayülgen'den beklenilen sözlerdi. Onun tarzında bir cevaptı" dedi.

Engin Altan Düzyatan'dan Okan Bayülgen'e ilk yanıt ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.