Yanlışlıkla işlenen cinayete müebbet

İstanbul'da yer alan Şişli Etfal Hastanesi’nin acil servisinde ambulanstan indirilirken 17 yaşındaki lise öğrencisi Emre Tyler Mays’ı husumetlisine benzettiği gerekçesiyle bıçaklayarak öldüren Akın K. hakkında “kasten öldürme” suçundan açılan davada müebbet hapsi istendi.

İddiaya göre, bir kavga sonucu darp edilen lise öğrencisi Emre Tyler Mays, 7 Ocak 2020'da ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Emre Tyler Mays, sedyeyle indirildiği sırada şüpheli Akın Kutlu tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

HUSUMETLİSİNE BENZETTİ

Gözaltına alınan şüpheli Akın Kutlu polise verdiği ifadesinde, yaralı olan yakınlarını görmek üzere Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldiği, şüphelinin bu sırada ambulansla acile getirilen Emre Tyler Mays'in yakınlarını yaralayan husumetli olduğu kişilerden birine benzettiği için olayı gerçekleştirdiğini söylemişti.

Şüpheli Akın Kutlu emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından 8 Ocak'ta çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yanlışlıkla işlenen cinayete müebbet

Yanlışlıkla işlenen cinayete müebbet ile ilgili etiketler İstanbul cinayet dava hapis Emre Tyler Mays şişli etfal hastanesi
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.