Emine Erdoğan'dan Kırgızistan'da hastane ziyareti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırgızistan ziyaretine eşlik eden Emine Erdoğan, TİKA koordinasyonu ile inşa edilen Bişkek Kırgız-Türk Dostluk Hastanesi'nde incelemelerde bulundu.

Emine Erdoğan, hastanenin donanımı hakkında yetkililerden bilgi aldı, ileri teşhis ve tedavi hizmetlerinin verildiği hastanedeki çeşitli üniteleri gezdi.

Hastane yetkilileriyle fotoğraf çektiren Emine Erdoğan, Kırgızistan-Türkiye dostluğuna katkı sağlayacak hastanede tedavi görecek olan hastalara şifa diledi.

Emine Erdoğan'dan Kırgızistan'da hastane ziyareti!

Emine Erdoğan'a ziyareti sırasında Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un eşi Aygül Ceenbekov, Türk heyetinde bulunan bakan eşlerinin yanı sıra bazı Kırgız bakanlar ve TİKA yetkilileri de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2013'te, Başbakanlığı döneminde Kırgızistan'a gerçekleştirdiği resmi ziyaret esnasında yapılması kararlaştırılan hastane, yakın zamanda hizmete sunulacak.

Emine Erdoğan'dan Kırgızistan'da hastane ziyareti! ile ilgili etiketler Emine Erdoğan TİKA Kırgızistan bişkek dostluk hastanesi
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.