Emekli subay, evinde cansız halde bulundu!

Muğla’nın Datça ilçesinde yalnız yaşadığı ve Alzheimer hastası olduğu öğrenilen 72 yaşındaki emekli subay Semih Devrim, çilingir yardımıyla eve giren ekipler tarafından ölü olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Muğla'nın Datça ilçesinde bulunan İskele Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Caddesi'nde yalnız yaşayan ve Alzheimer hastası olduğu öğrenilen emekli subay Semih Devrim'den (72) haber alamayan yakınları 112’ye haber verdi.

EMEKLİ SUBAY, YERDE CANSIZ YATARKEN BULUNDU

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çilingir yardımıyla evin kapısı açıldı. Yaşlı adamın yerde hareketsiz bir şekilde yerde yattığı görüldü. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede yaşlı adamın hayatını kaybettiğini belirledi.

Emekli subay, evinde cansız halde bulundu!

KESİN ÖLÜM SEBEBİ OTOPSİNİN ARDINDAN ORTAYA ÇIKACAK

Devrim'in cenazesi yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırılırken, kesin ölümünün yapılacak olan otopsinin ardından belli olacağı kaydedildi.

Emekli subay, evinde cansız halde bulundu! ile ilgili etiketler Muğla Datça emekli Alzheimer subay semih devrim ölü öldü
GÜNÜN VİDEOSU

Sahibinden kaçan kurbanlık hayvan çatıya çıktı! Çıktığı damdan düşen hayvan kameraya böyle yansıdı

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde kurban kesimi için hazırlanan büyükbaş hayvan, sahibinin elinden kaçarak çatıya çıktı. Çıktığı damdan düşen hayvanın güçlükle yakalandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.