Elon Musk'ın Erdoğan'la görüşmesine oğlu X'i neden getirdiği ortaya çıktı!

Dünyanın gündemine oturan Cumhurbaşkanı Erdoğan- Elon Musk görüşmesinde Musk'ın oğlunu neden getirdiği ortaya çıktı. Çocuğunun annesi Grimes , geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda Musk'ın oğulları "AE A-XII"ı veliahtı olarak gördüğü için önemli bulduğu tüm görüşmelere götürdüğünü belirmişti.

ABD'nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu kez de Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk'la yaptığı görüşmeyle gündemde.

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu için gittiği ABD'de birbiri ardına görüşmeler gerçekleştiren Başkan Erdoğan, Musk ile olan samimi diyaloğuyla dünya gündemine oturdu.

New York'taki Türkevi'nde gerçekleşen görüşmeye şarkıcı Grimes'tan olan oğlu "AE A-XII" ile katılan Musk çok konuşuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Musk'a kendi yazdığı "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabının İngilizce versiyonunun yanı sıra Musk'ın çocuğuna da futbol topu hediye etti. Başkan Erdoğan ayrıca, Türkiye'nin uzay programı kapsamında atılan ve atılacak adımlarda SpaceX ile işbirliği imkanlarının doğabileceğini belirterek, Musk'ı İzmir'de düzenlenecek TEKNOFEST'e de davet etti.

Elon Musk'ın Erdoğan'la görüşmesine oğlu X'i neden getirdiği ortaya çıktı!

MUSK'IN OĞLU X NEDEN GÖRÜŞMEYE GELDİ?

Samimi anlar dünyada gündem olurken Musk'ın görüşmeye neden oğlunu getirdiğinin arkasındaki sır perdesi de aralandı. Geçtiğimiz günlerde Grimes'tan gizli bir çocuğu olduğu daha ortaya çıkan ve çocuklarının sayısı 11'e yükselen Musk'ın oğlu "AE A-XII"ı daha önce de satın aldığı Twitter'ın genel kurul toplantısına götürdüğü ortaya çıktı.

ÇOCUKLARININ ANNESİ NEDENİNİ AÇIKLAMIŞTI
 

2022 yılında yapılan bir toplantıda, adını şimdilerde X olarak değiştirdiği sosyal medya platformunun toplantısına götüren Musk'ın bu kararının arkasında yatan nedenleri ise çocuklarının annesi Grimes açıklamıştı.

"VELİAHTI OLARAK GÖRDÜĞÜ İÇİN ÖNEMLİ GÖRÜŞMELERİNE GÖTÜRÜYOR"

2022 yılında verdiği bir röportajda, Musk'ın önemli bulduğu tüm görüşmelere oğlu "AE A-XII"ı götürdüğünü belirten Grimes, Musk'ın bunu "AE A-XII"ı "veliahtı" olarak gördüğü için yaptığını söyledi.

Elon Musk'ın Erdoğan'la görüşmesine oğlu X'i neden getirdiği ortaya çıktı! ile ilgili etiketler Elon Musk Recep Tayyip Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.