Elazığ’da akıllara durgunluk veren bir olay! 3 kişi toplum sağlığı merkezine ‘cin çarptı’ iddiası ile başvurdu

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 3 kişi, cin çarpma iddiası ile toplum sağlığı merkezine başvurdu. Merkeze 3 ambulans, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Enteresan olay Elazığ'ın Sivrice ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, 3 kişi ‘Bizi cin çarptı’ diyerek Sivrice Toplum Sağlığı Merkezi'ne başvurdu. Sürekli zıplayan ve farklı hareketlerde bulunan şahıslar, sağlık görevlileri tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Merkeze 3 ambulans, polis ve jandarma ekipleri sevk edilirken, aynı zamanda bir de hoca geldi.

Elazığ’da akıllara durgunluk veren bir olay! 3 kişi toplum sağlığı merkezine ‘cin çarptı’ iddiası ile başvurdu

ŞAHISLAR HASTANELERE SEVK EDİLMEYİ REDDETTİ

Hocanın dualar okuduğu olayda düzeldiklerini belirten şahıslar, Elazığ’daki hastanelere sevk edilmeyi redderek merkezden ayrıldı. Benzeri görülmeyen olayda ekipler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Elazığ’da akıllara durgunluk veren bir olay! 3 kişi toplum sağlığı merkezine ‘cin çarptı’ iddiası ile başvurdu ile ilgili etiketler Elazığ ambulans
GÜNÜN VİDEOSU

Su altında mezarlık, medrese, asma köprü... AFAD ekibi Diyarbakır'da görüntüledi!

Diyarbakır'ın Eğil ilçesindeki Dicle Baraj Gölü'nde eğitim dalışı yapan AFAD ekibi, su altındaki eski asma köprü, medrese, mezarlık gibi birçok tarihi yapıyı görüntüledi.