El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele'den bu kez de Cem Yılmaz esprisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetiyle Türkiye'ye gelen El Salvador Devlet Başkanı Bukele, sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımlarına devam ediyor. Bukele son olarak Cem Yılmaz'ın Gora filmine gönderme yaparak, "Türk Uzay üssü tarafından kaçırıldım, Amerikan Başkanı dahil herkesi devreye sokun" dedi. Bukele peş peşe yaptığı esprili paylaşımlarıyla takipçi sayısını üç günde 40 bin artırdı.

"Öncelikle, Bitcoin diyarı El Salvador'dan tüm Türkiye'ye selamlar" paylaşımıyla Türkiye ziyaretine başlayan El Salvador Devlet Başkanı Bukele, sosyal medyadan Türkçe paylaşım yapmayı sürdürüyor.

"TÜRKÇE DERSİNDE SÖZLÜYE KALKINCA BEN" PAYLAŞIMI İLGİ GÖRDÜ

Bitcoin esprisinin ardından Bukele, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Külliye'de düzenlenen resmi törende askerlere "Merhaba asker" diye seslendiği anları paylaştı. Bu gönderiyi ise "Türkçe dersinde sözlüye kalkınca ben!" sözleriyle paylaştı. Tweet çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

"TÜRK UZAY ÜSSÜ TARAFINDAN KAÇIRILDIM"

Türkçe paylaşımları ilgi toplayan Bukele son mesajında Cem Yılmaz'ın GORA filmine gönderme yaptı. Bukele, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii ziyaretinin görüntülerini, "Türk Uzay üssü tarafından kaçırıldım, Amerikan Başkanı dahil herkesi devreye sokun!" ifadeleriyle paylaştı.

TAKİPÇİ SAYISI HIZLA ARTTI

Bukele'nin attığı Türkçe tweetler takipçi sayısının da hızla artmasına yol açtı. Sosyal medya veri platformu Social Blade'de yer alan bilgilere göre takipçi sayısı Türkiye ziyareti öncesi günlük 2-4 bin arasında artan Bukele, ilk Türkçe tweetini attığı 18 Ocak'ta 5 bin 249 yeni takipçi kazandı. Sonraki 2 gün 10 binin üzerinde yeni takipçi kazanan Bukele'nin bugün ise takipçi sayısı 24 bin 280 arttı. El Salvador Devlet Başkanı'nın toplam 3 milyon 397 bin takipçisi bulunuyor.

El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele'den bu kez de Cem Yılmaz esprisi ile ilgili etiketler Cem Yılmaz El Salvador Cumhurbaşkanı bukele türkçe espri
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.