Edis, 12 yıllık büyük aşkından ayrıldı!

Son dönemin gözde isimlerinden olan popçu Edis Görgülü, yaklaşık 12 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Aylin Önce'yle yollarını ayırdı.

İş hayatında başarılı işlere imza atan Edis, aynı performansı özel hayatında gösteremedi. Genç popçu, yaklaşık 12 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Aylin Önce ile yollarını ayırma kararı aldı. Edis’in yoğun iş temposundan dolayı ikilinin böyle bir yol ayrımına girdiği öğrenildi. Sevgililer, daha önce de kısa ayrılık yaşayıp barışmıştı.

EDİS'TEN REKOR ANLAŞMA

Genç popçu, iki farklı firmayla eklam filmi için el sıkıştı. Karşılığında 2 milyon TL aldı. 2018 Edis’in yılı oldu! ‘Çok Çok’la yakaladığı başarıyı ‘Roman’ adlı şarkısıyla perçinleyen başarılı popçu, reklamcıların da gözdesi oldu! Genç isim, yeni sezon için Yedigün ve isminin gizli tutulduğu bir firmayla masaya oturdu. Her iki ayrı reklam için 1 milyon TL’ye el sıkışan Edis, böylelikle toplamda 2 milyon TL’lik bir kazanç elde etti.

BİR BAŞARI ‘ROMAN’I

Öte yandan bugünlerde ‘Roman’ şarkısıyla listelerde yer alan Edis, bu başarısını yurtdışına da taşıdı. Genç popçu, Avrupa listelerinde ilk 100’e girerek yabancı müzik dünyasında “Ben de varım” dedi.

8658092

Edis, 12 yıllık büyük aşkından ayrıldı! ile ilgili etiketler Edis Edis Görgülü sevgilisi aylin önce
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...