EDHO bu akşam var mı? 23 Kasım EDHO bitti mi, yeni bölüm ne zaman başlıyor?

ATV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ancak son alınan karar sonrasında final yapan EDHO dizisine ait sorgulamalar devam ediyor. 199. bölümle final yapan EDHO dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. Peki, 23 Kasım bu akşam EDHO var mı?

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 7. sezon büyük bir heyecanla beklenirken yaşanan son dakika gelişmesi herkesi şoke etmişti. Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca tarafından sosyal medyadan yapılan açıklama EDHO hayranlarını üzüntüye boğarken 23 Kasım ATV yayın akışı merak edildi.

23 KASIM EDHO BU AKŞAM VAR MI?

EDHO dizisi final yaptığından 23 Kasım 2021 Salı akşamlında yeni sezon dizilerinden Destan izleyenlerle buluşacak. Başrollerinde Ebru Şahin’in oynadığı Destan dizisinin reyting rekoru kırması beklenmekte.

EDHO bu akşam var mı? 23 Kasım EDHO bitti mi, yeni bölüm ne zaman başlıyor?

EDHO 200. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7. sezonu 200. yeni bölümün ne zaman, hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli olmadı.

Dizinin yeni bölümünü dört gözle bekleyen izleyiciye kötü haberi Oktay Kaynarca verdi. Sevilen oyuncu, sosyal medya hesabından dizinin devam etmeyeceğini söyleyerek hayranlarına veda etti.

EDHO bu akşam var mı? 23 Kasım EDHO bitti mi, yeni bölüm ne zaman başlıyor? - Resim : 2

Oktay Kaynarca açıklamasında, "At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir' Cengiz Han....

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…" ifadelerine yer verdi.

EDHO bu akşam var mı? 23 Kasım EDHO bitti mi, yeni bölüm ne zaman başlıyor? ile ilgili etiketler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO yeni bolüm
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.