Eda Nur Kaplan'ın tecavüz şüphelisi dehşet gecesini anlattı!

Ankara'da camdan atlayarak intihar eden 18 yaşındaki Eda Nur Kaplan'a cinsel istismar davasında flaş bir gelişme yaşandı. Eda Nur'a cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan otel işletmecisi Mehmet A.'nın ifadesi ortaya çıktı.

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir binanın 15. katından atlayarak intihar eden Eda Nur Kaplan'ın ölümüne ilişkin cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla Yusuf G., Mehmet A. ve olay gecesinde otel odasında bulundan Aşkın K.,'nin tutuklanarak ceza evine gönderilmesinin ardından yeni bir gelişme yaşandı. 

Sabah'ta yer alan habere göre, Eda Nur'a cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Yusuf G.'nin arkadaşı otel işletmecisi Mehmet A.'nın ifadesi ortaya çıkıtı. 

İŞTE İSTİSMARCININ İFADESİ

 Tutuklanarak cezaevine gönderilen Mehmet A., savcılıkta verdiği ifadesinde, Eda Nur Kaplan'ı Yusuf G.'nin aracılığıyla tanıdığını anlatarak, "Eda Nur ve Yusuf gittiğimiz mekandan ayrıldı. Önce nereye gittiklerini sormadım, daha sonra arayınca benim otelime gittiklerini öğrendim, bende gittim. Sabaha karşı 04:00 sıralarında resepsiyonda beklerken Eda Nur geldi. Odaya çıktık, birliktelik yaşadık. Bir süre sonra odaya arkadaşlarım G. ve Aşkın K. geldi" dedi.

'YUSUF EDA'NIN OTELDE OLUP OLMADIĞINI SORDU'

Suçlamaları kabul etmediğini belirten Mehmet A., şöyle devam etti: Aşkın odadan ayrıldıktan sonra Eda Nur eve gitmek istediğini söyledi ve benden telefonumu istedi.

Ablasını aradı ben de Eda Nur için taksi çağırdım, olay tarihinde hepimiz alkol almıştık. Aradan zaman geçince Yusuf beni aradı ve Eda Nur'un otelde olup olmadığını sordu.

 Ben de kendisine otelden ayrıldığını söyledim. Hakkımda şikayet olduğunu öğrenince emniyete ifade vermeye gittim...

 

 

Eda Nur Kaplan'ın tecavüz şüphelisi dehşet gecesini anlattı! ile ilgili etiketler otel işletmeci ifade emniyet eda nur kaplan