Eda Gök'ün avukatından 'zina davası' açıklaması!

Esra Erol'un programında orkestra şefi olan Emrah Albayrak ile 7 yıldır evli olan stüdyo şefi Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitmişti. Gök'ün avukatından konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

10 yıldır Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak’ın programın eski solistlerinden ve yakın arkadaşları olan Burcu Senem Ünsal ile bir süredir ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı.

Olayın ardından Emrah Albayrak ile evli olan programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök, 7 yıllık evliliğini tek celsede bitti. 7 yıl önce Esra Erol’un programında tanışan Eda Gök ve Emrah Albayrak’ın Arya adında bir kız çocukları da var.

Eda Gök'ün avukatı Özlem Hatice Bakırcı, zina davasıyla ilgili yazılı bir açılama yaptı.

'YAZIŞMA VE BELGELER DE DOSYADA MEVCUT'

İşte, o açıklama:

"Müvekkilimiz Eda Gök’ün eşi Emrah Albayrak ile 7 yıllık evliliğini 4 gün içinde tek celsede sona erdirmesine sebebiyet veren Burcu Sinem Ünsal aleyhine Zina Haksız Fiilinden kaynaklı tazminat davası bazı magazin sitelerinde iddia edilenin aksine Marmaris 3.Asliye Hukuk Mahkemesi nezdinde tarafımızca açılmıştır.

Zinayı şüpheye mahal bırakmayacak şekilde kanıtlayan tüm hukuki delil,yazışma ve belgeler de dava dosyasında mevcuttur.

Kamuoyunun bilgi ve dikkatlerine sunarız.

Eda Gök vekili Av.Özlem Hatice Bakırcı"

Eda Gök'ün avukatından 'zina davası' açıklaması! ile ilgili etiketler Esra Erol eda gök emrah albayrak sinem ünsal aldatılma