Ebru Şahin ile Birkan Sokullu, İstiklal Caddesi'nde görüntülendi

Hercai dizisindeki Reyyan ve Destan dizisindeki Akkız karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Ebru Şahin, başrolünü Birkan SokullU ile paylaştığı 'Yüz Yıllık Mucize' dizisiyle yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Sevilen oyuncular Ebru Şahin ile Birkan Sokullu, 'Yüz Yıllık Mucize' dizisinin İstiklal Caddesi'ndeki çekimlerinde görüntülendiler.

Oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra gibi isimlerin yer aldığı 'Yüz Yıllık Mucize' dizisinin ilk bölümü 23 Mart Perşembe saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak.


Büyük bir merakla beklenen dizinin başrol oyuncuları Ebru Şahin ve Birkan Sokullu, dizinin İstiklal Caddesi'ndeki çekimlerinde görüntülendiler. İkilinin görüntüleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.


YÜZ YILLIK MUCİZE KONUSU

Star’ın yeni dizisi ‘Yüz Yıllık Mucize’ çok yakında izleyici ile buluşacak. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin konusu ise şöyle; Günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşır. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılacaktır.

Ebru Şahin ile Birkan Sokullu, İstiklal Caddesi'nde görüntülendi ile ilgili etiketler Ebru Şahin Birkan Sokullu
GÜNÜN VİDEOSU

Gazeteci Özlem Gürses: CHP Genel Merkezi'nde çok kişi ağladı

Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Kılıçdaroğlu'nun bir kez daha mağlup olmasından sonra CHP Genel Merkezi'nde birçok insanın ağladığını söyledi.