Düzce Belediye Başkanı kim oldu 2024? Düzce Belediye Başkanı hangi partiden? Düzce yeni belediye başkanı kim?

31 Mart 2024 yerel seçim süreciyle birlikte, "Düzce Belediye Başkanı kim oldu 2024?" gibi araştırmalar arama motorlarında hız kazandı. Düzce'de yerel seçimlerin ardından sonuçlar merak ediliyor. Peki, Düzce Belediye Başkanı kim oldu? Düzce Belediye Başkanı hangi partiden? İşte detaylar...

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte, vatandaşlar Düzce'nin yeni belediye başkanının açıklanması merakla bekliyor. Peki, Düzce Belediye Başkanı kim oldu? Düzce Belediye Başkanı hangi partiden? İşte ayrıntılar...

Düzce Belediye Başkanı kim oldu 2024? Düzce Belediye Başkanı hangi partiden? Düzce yeni belediye başkanı kim?

DÜZCE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLDU 2024?

Yerel seçim sonuçları ve Düzce'nin yeni büyükşehir belediye başkanı 31 Mart Pazar akşamı oylar sayıldıktan sonra açıklandı.  2024 Türkiye yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkanlığını AK Parti'den aday gösterilen Faruk Özlü kazandı.

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ?

Seçim sonuçları, sandıkların kapanmasının ardından hemen aktarılacak. Superhaber.com olarak, seçim günü sonuçlarını ve kazanan belediye başkan adaylarını ve hangi partili olduklarını sizlerle paylaşacağız. 

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için oy kullanma saatlerini belirledi. Oy verme saatleri güneşin doğuş ve batış saatlerine göre belirlendi. Bazı illerde oy verme işlemi 07.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecekken, diğer illerde ise 08.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak.

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan seçim, 34 siyasi partinin katılımıyla Türkiye'nin 81 ilinde ve 922 ilçesinde yapılacak, böylece yerel yönetimler yeniden şekillendirilecek. 31 Mart yerel seçim sonucunda belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirlenecek.

 

Düzce Belediye Başkanı kim oldu 2024? Düzce Belediye Başkanı hangi partiden? Düzce yeni belediye başkanı kim? ile ilgili etiketler Düzce yerel seçim YKS
GÜNÜN VİDEOSU

Cansız bedeni bulunan eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz'ın olaylı TS-FB maçı sonrası verdiği röportaj!

Spordan sorumlu eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın evinde cansız bedeni bulunmasının ardından olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra verdiği röportaj ortaya çıktı.