Dursun Özbek: Galatasaray finallerin takımı olduğu için final maçı bizim sahamızda

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Ampute Futbol Dünya Kupası'nda son 16 turuna yükselen milli takıma destek verdi. Özbek final maçının Nef Stadı'nda oynanacağının hatırlatılması üzerine, "Galatasaray finallerin takımı olduğunu için final maçı bizim sahamızda olacak." şeklinde görüş belirtti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, ay-yıldızlı takımın Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde Haiti ile 1-1 berabere kaldığı maçı beraber izlerken, karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklamada bulundu.

BÜYÜKEKŞİ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Mehmet Büyükekşi, milli takımın maçta çok sayıda pozisyon bulduğunu belirterek, "Çok gol kaçırdık. İnşallah bir sonraki maçta başarılı oluruz. Önemli olan burada futbolun seyir zevki. Hedefimiz şampiyonluk. İnşallah bunu başarıyla elde ederiz. Dursun Başkan bizi yalnız bırakmadı, çok teşekkür ederim." diye konuştu.

Dursun Özbek: Galatasaray finallerin takımı olduğu için final maçı bizim sahamızda

Dursun Özbek: Galatasaray finallerin takımı olduğu için final maçı bizim sahamızda ile ilgili etiketler Türkiye Galatasaray TFF haiti Ampute Futbol Milli Takımı Ampute Futbol Dünya Kupası final maçı NEF Stadyumu adnan polat mehmet büyükekşi
GÜNÜN VİDEOSU

Provokasyon yapan DEM'li Sarıtaş'a Siirt Emniyet Müdüründen ayar! "Sen bu devletin vekili değilsin"

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, dokunulmazlığını kullanarak provokasyon yapmak isteyen DEM Parti Siirt Milletvekili Sabahat Erdoğan Sarıtaş'a "Sen bu devletin milletvekili değilsin" çıkışında bulundu.