Dünya Filistinli çocuklar, bizim tayfa köpekler için ayakta!

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan, Türkiye’nin en uzun soluklu ödül organizasyonu Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül gecesinde bir çok ayrıntı organizasyona damga vurdu. Öte yandan oyuncu Ecem Erkek'in sahnede sokak köpeklerinin sorunlarına değinmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Kullanıcılar ''o ışıltılı sahnenizden “köpek” duyarı bile dinlettiniz; “çocukları öldürmeyin” diyemediniz diyerek tepkilerini dile getirdi.

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan, Türkiye’nin en uzun soluklu ödül organizasyonu Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Ödül gecesinde bir çok ayrıntı geceye damga vurdu. Öte yandan oyuncu Ecem Erkek'in sahnede köpeklerin sorunlarına değinmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Kullanıcılar ''o ışıltılı sahnenizden “köpek” duyarı bile dinlettiniz; “çocukları öldürmeyin” diyemediniz diyerek tepkilerini dile getirdi.

İşte o tepkilerden bazıları:

 

 

Dünya Filistinli çocuklar, bizim tayfa köpekler için ayakta! ile ilgili etiketler Altın Kelebek Pantene Altın Kelebek Ödülleri Ecem Erkek köpek Filistin İsrail Gazze Savaş
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."