Dünya bu itirafla sarsıldı: Koronavirüs sonrası cinsel organım küçüldü!

Omicron varyantı ile birlikte vaka sayıları giderek artarken ABD'de Covid geçiren bir adamın söyledikleri korku yarattı. Bir platformda programa katılan ismini vermek istemeye adam, Covid-19 geçirdikten sonra cinsel organının 2,54 cm küçüldüğünü iddia etti. 30'lu yaşlarda olduğunu söyleyen adam, "Özgüvenimi de kaybetmiş durumdaydım." dedi.

Omicron ile mücadele ettiğimiz şu günlerde koronavirüs ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

30 yaşlarında ABD’li bir adamın iddiasına göre; Covid-19'u atlattıktan sonra cinsel organının 2,54 cm küçüldüğünü öne sürdü.

"HASTALIKTAN SONRA CİNSEL ORGANIM 2.54 CM KÜÇÜLDÜ"

Dünya çapında yankı uyandıran habere göre; Bir platformun yayınına bağlanan genç adam, koronavirüs geçirdiğini ve hastalıktan sonra cinsel organının 2.54 santimetre küçüldüğünü öne sürdü. Bu nedenle doktora başvuran gencin aldığı cevap, kendisini daha da üzdü. Çünkü doktorlar, yaşanan durum karşısında yapacakları bir şey olmadığını ifade etti.

 

KORONAVİRÜS SONRASI CİNSEL ORGAN KÜÇÜLÜR MÜ?

Konuyla ilgili dünya basınına konuşan ürologlar, koronavirüsün kan akışını etkilediğini ve adamın cinsel organında bu nedenle hasar meydana gelmiş olabileceğini ifade etti. University College London tarafından tarafından 3 bin 400 kişi üzerinde yapılan araştırmada da 200 kişinin cinsel organının hastalıktan etkilendiği belirlenmişti.

 

"ÖZGÜVENİMİ DE KAYBETMİŞ DURUMDAYIM"

İsmini vermek istemeyen genç, yaşadığı durumla ilgili, "30'lu yaşlarda bir erkeğim. Geçtiğimiz haziran ayında şiddetli bir koronavirüs geçirdim ve ondan sonra cinsel organımda küçülme meydana geldi. Bundan eminim. Özgüvenimi de kaybetmiş durumdaydım" dedi.

 

Dünya bu itirafla sarsıldı: Koronavirüs sonrası cinsel organım küçüldü! ile ilgili etiketler ABD cinsel organ Omicron