Dün geceki cehennem ateşine tanık olan Filistinli anne: Mucizeyi gözlerimizle gördük!

Dün gece Gazze'de İsrail güçleri tarafından gerçekleştirilen cehennem ateşine tanık olan Filistinli bir kadının anlattıkları yürekleri parçaladı. "Öyle bir imanımız var ki, dün gece çocuklarımız o kulakları sağır eden bombardımanda hiç uyanmadı." diyen Filistinli kadın mucizeyi gördüklerini dile getirdi. İşte o anlar...

İşgalci İsrail güçleri, hedef gözetmeksizin Gazze'de orantısız güç kullanmaya devam ediyor.

İsrail uçakları Gazze'deki Cebaliya, El-Bureyc ve Nusayrat mülteci kampları ile Beyt Lahiya bölgesinde sivillerin yaşadığı çok sayıda eve hava saldırısı düzenledi.

WAFA'ya göre, 7 Ekim'den bu yana İsrail saldırıları sonucu hayatını kaybeden Filistinli sayısı 4 bin 700'e yükseldi.

"ÇOCUKLARIMIZ O BOMBARDIMANDA HİÇ UYANMADI"

Dün gece Gazze'de İsrail güçleri tarafından gerçekleştirilen cehennem ateşine tanık olan Filistinli bir kadının anlattıkları yürekleri parçaladı. 

"Öyle bir imanımız var ki, dün gece çocuklarımız o kulakları sağır eden bombardımanda hiç uyanmadı." diyen Filistinli kadın mucizeyi gördüklerini dile getirdi. 

 

 

 
Dün geceki cehennem ateşine tanık olan Filistinli anne: Mucizeyi gözlerimizle gördük! ile ilgili etiketler Gazze Filistin İsrail

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.