Dorukhan Toköz, Kopenhag maçının ardından konuştu: Zor bir dönem geçiriyoruz

Dorukhan Toköz, Trabzonspor'un Kopenhag ile 0-0 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunda 2-1 kaybettiği maçın rövanşında Kopenhag ile 0-0 kalan ve organizasyondan elenen Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda mücadele edecek.

''GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜZ''

Karşılaşmanın ardından konuşan Dorukhan, "Gerçekten çok üzgünüz. Hak ettiğimizi, iyi oynadığımızı düşünüyoruz. Sabır gerektiren bir oyun ve bunun meyvelerini maç içinde bazı pozisyonlarla topladık. Çok üzgünüz" dedi.

''ZOR BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ''

"Djaniny'nin de canı sağ olsun. Bu futbolun içinde olan bir şey" diyen Dorukhan, "Avrupa Ligi'nde inşallah kimsenin yüzünü kara çıkarmayacağız. Zor bir dönem geçiriyoruz. Ayağa kalkacağız" ifadelerini kullandı. 

Dorukhan Toköz, Kopenhag maçının ardından konuştu: Zor bir dönem geçiriyoruz ile ilgili etiketler Trabzonspor Kopenhag UEFA Şampiyonlar Ligi Play-off eleme turu Dorukhan Taköz
GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.