Dönence dizisinin konusu ne? Dönence oyuncu kadrosunda kimler var? Dönence nerede çekildi? Dönence'nin hikayesi gerçek mi?

Dönence dizisi, Kanal D'de görücüye çıkacak. Diziyi merak eden seyirciler Dönence dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve ne zaman çıkacağı gibi detayları araştırıyor. Peki Dönence dizisinin konusu ne? Dönence oyuncu kadrosunda kimler var? Dönence nerede çekildi? Dönence'nin hikayesi gerçek mi? Detaylar haberimizde...

Dönence dizisi çıkmasına az bir süre kala gündeme geldi. Bu çerçevede meraklı seyirciler, 'Dönence dizisinin konusu ne?' veya 'Dönence oyuncu kadrosunda kimler var?' gibi soruları araştırmaya başladı. Peki Dönence dizisinin konusu ne? Dönence oyuncu kadrosunda kimler var? Dönence nerede çekildi? Dönence'nin hikayesi gerçek mi? İşte ayrıntılar...

DÖNENCE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dizi, genç bir kızın asperger sendromlu kardeşi için İstanbul'a taşınmasını ve bu süreçte yaşadığı zorlukları konu alacak. İstanbul'a taşınan Gülce'nin eğitim süreci ve ailesinin bu süreçte karşılaştığı zorluklar, dizinin temel öğeleri arasında yer alacak. Zorlu hayat mücadelesi ve aile bağları, izleyicilere duygusal ve düşündürücü bir hikaye sunacak.

DÖNENCE OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

"Dönence" dizisinin oyuncu kadrosu da dikkat çekici isimlerden oluşuyor. Erkek başrol oyuncusu Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan ve Emre Kınay dizinin önemli karakterlerini canlandıracak. Ayrıca Didem İnselel, Ülkü Hilal Çiftçi, Can Kızıltuğ, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak gibi yetenekli oyuncular da dizinin kadrosunda yer alacak.

Dönence dizisinin konusu ne? Dönence oyuncu kadrosunda kimler var? Dönence nerede çekildi? Dönence'nin hikayesi gerçek mi?

DÖNENCE'NİN HİKAYESİ GERÇEK Mİ?

Kanal D'de yayınlanacak olan dizinin hikayesi kurguya dayanıyor. "Dönence" dizisi, İsrail yapımı "Exceptional" dizisinin Türkiye versiyonu olarak karşımıza çıkacak. İsrail yapımı olan "Exceptional" dizisi, Cannes'da ödüle layık görülen ve farkındalık yaratan senaryosuyla büyük ilgi toplamıştı. Türkiye'de de aynı etkiyi yaratması beklenen "Dönence", izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunacak.

DÖNENCE NEREDE ÇEKİLDİ?

"Dönence" dizisi, İzmir'in güzel ilçesi Foça'da çekilecek. Foça'nın tarihi dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri, dizinin görsel anlamda büyüleyici bir atmosfer sunmasına yardımcı olacak.

Dönence dizisinin konusu ne? Dönence oyuncu kadrosunda kimler var? Dönence nerede çekildi? Dönence'nin hikayesi gerçek mi? - Resim : 2

DÖNENCE NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kanal D İç Yapımlar'ın merakla beklenen yeni dizisi "Dönence", 2023 4 Temmuz'da izleyicilerle buluşacak. İsrail yapımı olan "Exceptional" dizisinin Türkiye uyarlaması olan "Dönence", izleyicilere duygu dolu anlar yaşatmayı hedefliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu oturacak.

"Dönence" dizisinin yayın tarihi henüz kesinleşmemiş olsa da yakın zamanda Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşması planlanıyor. Heyecanla beklenen bu dizi, yaz sezonunda izleyicilere keyifli ve etkileyici bir seyir deneyimi yaşatacak. Duygusal anlar, aile bağları ve hayatın zorluklarına odaklanan "Dönence", izleyicileri ekran başına kilitlemeyi hedefliyor.

Dönence dizisinin konusu ne? Dönence oyuncu kadrosunda kimler var? Dönence nerede çekildi? Dönence'nin hikayesi gerçek mi? ile ilgili etiketler Kanal D Dönence
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü