Donald Trump'tan dikkat çeken sözler: Erdoğan çok sert konuştu...

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları, 37. gününde şiddetlenerek sürerken, İsrail-Filistin savaşını değerlendiren ABD eski Başkanı Donald Trump'tan dikkat çeken Erdoğan açıklaması geldi.

Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, 7 Ekim sabahı, İsrail'in "Filistinlilere ve başta Mescid-i Aksa olmak üzere kutsal değerlerine yönelik sürekli ihlallerine karşılık verme” gerekçesiyle kapsamlı saldırı düzenlerken, İsrail ordusu da Gazze Şeridi'ne yoğun hava bombardımanı başlattı.

Gazze’deki hükümete göre ölenlerin sayısı 11 bin 100’ü aştı, bu kişilerin en az 4 bin 500’ünü çocuklar ve 3 bin 27’sini kadınlar oluşturuyor.

TRUMP: ERDOĞAN ÇOK SERT KONUŞTU! BU HİÇ İYİ DEĞİL

ABD eski Başkanı Donald Trump, İsrail-Filistin savaşına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

Dünya savaşının çıkabileceğini belirten Trump, ''Bölgede 4 milyon, 5 milyon askeri olan büyük ülkeler var. Cumhurbaşkanı Erdoğan geçen gün İsrail’e karşı çok sert konuştu. Bu hiç iyi değil. Bazıları gelmeye başlarsa sonunda dünya savaşı çıkar. '' ifadelerini kullandı.

Donald Trump'tan dikkat çeken sözler: Erdoğan çok sert konuştu... ile ilgili etiketler Donald Trump ABD Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye İsrail Filistin Gazze Hamas Savaş
GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.