Donald Trump: Başkan olursam Prens Harry'yi ABD'den kovacağım

Donald Trump, İngiliz Kraliyet Ailesi'yle olan inişli çıkışlı ilişkisiyle gündemden düşmeyen Prens Harry'yi dilinden düşürmüyor. Trump, başkan olursa Harry'i ülkeden kovacağını söyledi.

İngiliz Kraliyet Ailesi'ne dair iddialar dilden dile dolanırken Donald Trump da Prens Harry'i hedefine koydu. Trump, başkan olursa Harry'i ülkeden kovacağını söyledi.

Donald Trump: Başkan olursam Prens Harry'yi ABD'den kovacağım

"OTURUM HAKKINI ELİNDEN ALACAĞIM"

ABD'deki seçim yarışı son sürat devam ederken eski Başkan Donald Trump açıklamalarıyla yine ön planda. İngiltere'yi karıştıran 'Kraliyet Ailesi teorileri' dünya çapında konuşulurken bir çıkış da Trump'tan geldi. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin asi oğlu olarak tanımlanan Prens Harry'i hedefine koyan Trump, başkan olması durumunda Harry'nin ülkedeki oturum hakkını elinden alacağını söyledi.

Donald Trump: Başkan olursam Prens Harry'yi ABD'den kovacağım - Resim : 2

''AYRIMCILIK TANIMAYACAĞIM''

Royal Ailesi'nden ayrılarak, görevlerini bırakıp eşi Meghan Markle ve çocuklarıyla beraber ABD'ye yerleşen Harry'i 'hain' ilan eden Trump, vize başvurusunda uyuşturucu kullanımı konusunda yalan söylediği iddiasında bulundu. GB News'e açıklamalarda bulunan eski başkan, Prens Harry'e herhangi bir ayrımcılık tanımayacağını da sözlerine ekledi.

Öte yandan Prens Harry, Spare isimli kitabında Amerika Birleşik Devleti yasalarına göre vize başvurusunda ret nedeni sayılan uyuşturucu kullanımını itiraf etmişti.

 

Donald Trump: Başkan olursam Prens Harry'yi ABD'den kovacağım ile ilgili etiketler Prens Harry Trump
GÜNÜN VİDEOSU

Cansız bedeni bulunan eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz'ın olaylı TS-FB maçı sonrası verdiği röportaj!

Spordan sorumlu eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın evinde cansız bedeni bulunmasının ardından olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra verdiği röportaj ortaya çıktı.