Dolunay dizisinin yeni bölümünde büyük sürpriz! O oyuncu diziden ayrılıyor...

Star'ın yeni dizisinde büyük bir sürpriz yaşanıyor.

Genç kuşağın sevilen iki oyuncusu Özge Gürel ile Can Yaman'ı buluşturan Star TV'nin Dolunay dizisinin ilk bölümü büyük ilgi görmüştü.

Başarılı senaryosu ve oyunculuklarıyla beğeni toplayan dizinin salı günü ekraba gelecek ikinci bölümünde seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin yapımcılarından Yağmur Ünal, bu proje sayesinde yıllardır ortak iş yapmayı planladığı ablası Irmak Ünal'la ilk kez birlikte çalışma fırsatı bulmuştu. Peş peşe iki kez anne olduğu için mesleğine ara veren Irmak Ünal da, "Dolunay"la yıllar sonra dizi setlerine geri dönmüştü.

Dizide Zeynep karakterine hayat veren Irmak Ünal'ın projeden ikinci bölümde sürpriz şekilde ayrılacağı öğrenildi. İsmini Türkan Şoray'ın koyduğu diziye konuk oyuncu olarak katılan Irmak Ünal, gelen iki yeni oyunculuk teklifinden birini kabul etmeye hazırlanıyor.

Dolunay dizisinin yeni bölümünde büyük sürpriz! O oyuncu diziden ayrılıyor... ile ilgili etiketler Star TV dolunay yeni bolüm sürpriz
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.