Dogecoin 5. sıradan 7. sıraya geriledi

Kripto para piyasasında dalgalanma sürerken, çok kazandıran coinler arasında yer alan Dogecoin 5. sıradan 7. sıraya kadar geriledi. Attığı tweetlerle Dogecoin'e değer kazandıran Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk ise sessizliğini koruyor.

Kripto para dünyasında hareketlilik sürüyor. İlk 10'daki kripto para birimlerinde sakin seyir sürerken son 24 saatte artışa geçtikleri görülüyor.

BIDEN ETKİSİ

Kripto paralardaki düşüş ve dalgalı seyrin en büyük sebebinin ABD Başkanı Joe Biden'ın yeni vergi planı olduğu ifade ediliyor. Biden'ın açıkladığı plana göre sermaye yatırımlarından elde edilen gelirden alınacak vergi oranı neredeyse iki katına çıkarılacak olması kripto varlıklardan elde edilen kazançları da kapsıyor.

DOGECOIN DÜŞÜŞTE

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasında ilk 5'e yükselen kripto para birimi Dogecoin ise yaşanan çalkantılı dönemden etkilenenlerden. Dogecoin gerileyerek ilk 7'deki yerini aldı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Dogecoin'in yükselişinde büyük payı olan Elon Musk'tan henüz bir paylaşım gelmedi.

 

 

Dogecoin 5. sıradan 7. sıraya geriledi ile ilgili etiketler Kripto para elon musk dogecoin
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.