Dizi setinde şoke eden ölüm! Oyuncu çekimler sırasında hayatını kaybetti

Yeni başlayacak olan Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri için Zonguldak'ta bulunan oyuncu Ümit Berber, otelde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in canlandıracağı Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimlerinde acı bir olay yaşandı. Bir madencilik hikayesini konu alan dizinin oyuncularından 61 yaşındaki Ümit Berber, kaldığı otelde kalp krizi geçirdi.

Dizi setinde şoke eden ölüm! Oyuncu çekimler sırasında hayatını kaybetti

KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Dizi oyuncusu 61 yaşındaki Ümit Berber kalp krizi geçirdiği fark edilince 112 sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, oyuncu Berber’e ilk müdahaleyi yaptı.

Dizi setinde şoke eden ölüm! Oyuncu çekimler sırasında hayatını kaybetti - Resim : 2

TÜM MÜDEHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Ambulansa bindirilen oyuncu Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan oyuncu Ümit Berber yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Dizi setinde şoke eden ölüm! Oyuncu çekimler sırasında hayatını kaybetti - Resim : 3

61 yaşındaki Ümit Berber’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

 

Dizi setinde şoke eden ölüm! Oyuncu çekimler sırasında hayatını kaybetti ile ilgili etiketler Esra Bilgiç Ümit Berber Kanunsuz Topraklar uğur güneş dizi seti
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlham Aliyev ve Fulya Öztürk arasındaki diyalog gündem oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan lideri İlham Aliyev'in Nahçıvan'da gazeteci Fulya Öztürk ile aralarında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu.