Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili adliyeye sevk edildi! Daha önce de annesini darp ettiği ortaya çıktı...

Diyarbakırlı Ramazan Hoca olarak tanınan Ramazan Pişkin'i bıçaklayarak öldüren katil zanlısı emniyeteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan zanlının daha önce de annesini darp ettiği öğrenildi.

Geçtiğimiz gün Fatih’te meydana gelen olayda, sosyal medyada “Ramazan Hoca” olarak tanınan Ramazan Pişkin, işlettiği çay ocağında Erkan B. tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetmiş, olayla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, zanlıyı olaydan bir gün sonra yakalayarak gözaltına almıştı.

GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLAMADI

Ramazan Pişkin’i bıçaklayarak ölümüne neden olduğu belirlenen Erkan B., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Zanlının, basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtsız bıraktığı görüldü.

Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili adliyeye sevk edildi! Daha önce de annesini darp ettiği ortaya çıktı...

1,5 SAAT YOL YÜRÜYEREK GELDİ

Olayın meydana geldiği yerde ve şüphelinin kaçış güzergahı üzerindeki güvenlik kamerası görüntülerini tek tek inceleyen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, zanlının cinayeti işledikten sonra kaçtığı ve bir süre sonra durarak bir kişiden sigara alıp içtiğini tespit etmiş, güvenlik kamera görüntüleri incelemelerinde, zanlının sigara içtikten sonra Aksaray’da otobüse bindiği ve Beyoğlu Piyalepaşa’da otobüsten inerek Hacıhüsrev’e girdiği belirlenmişti. Ekipler Hacıhüsrev’de yapılan operasyonla Erkan B.’yi kıskıvrak yakalamıştı.

Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili adliyeye sevk edildi! Daha önce de annesini darp ettiği ortaya çıktı... - Resim : 2

TARTIŞMA OLMADAN 3 KEZ BIÇAKLADI

Ekiplerin çalışmalarıyla, Erkan B.’nin Ramazan Pişkin’i çay ocağına gidip hiçbir şey söylemeden göğsünden 3 kez bıçakladığı öğrenilmişti. Erkan B.’nin babasının da Ramazan Pişkin’in çay ocağına yakın bir yerde iş yerinin bulunduğu zanlının Ramazan Pişkin’i bu sebeple tanıdığı belirlenmişti.

Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili adliyeye sevk edildi! Daha önce de annesini darp ettiği ortaya çıktı... - Resim : 3

DAHA ÖNCE DE ANNESİNİ DARP ETMİŞ

9 ayrı suçtan emniyette kaydı bulunduğu ortaya çıkan katil zanlısı Erkan B.’nin ailesi ile görüşmediği, daha önce de annesini darp ettiği ve bu sebeple kasten yaralama suçundan aranması bulunduğu da ortaya çıkan detaylar arasındaydı.

 

 

Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili adliyeye sevk edildi! Daha önce de annesini darp ettiği ortaya çıktı... ile ilgili etiketler Diyarbakırlı Ramazan Hoca
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.