Diyarbakır'da tutuklu yakınlarından cezaevi aracı ve polis midibüsüne taşlı saldırı

Diyarbakır'da çeşitli suçlardan tutuklanan şüphelilerin yakınlarının, adliye çıkışında cezaevi aracı ve polis midibüsüne taşlı, tekmeli, yumruklu saldırısı cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Olay, dün akşam saatlerinde Yenişehir ilçesi Prof. Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi’nde Diyarbakır Adliyesi’nin çıkış kapısında meydana geldi.

Kentte polis operasyonlarında çeşitli suçlardan gözaltına alınan şüpheliler, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden bazıları tutuklandı. Adliyenin çıkış kapısında bekleyen, aralarında kadınların da olduğu şüphelilerin yakını yaklaşık 30 kişi, tutukluların cezaevine sevk edildiği araç ve polis midibüsü çıkış yaptığı sırada taş, yumruk ve tekmeyle saldırdı.

Diyarbakır'da tutuklu yakınlarından cezaevi aracı ve polis midibüsüne taşlı saldırı

Bölgeye sevk edilen çevik kuvvet ekiplerinin gelmesiyle grup dağılırken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. 

Diyarbakır'da tutuklu yakınlarından cezaevi aracı ve polis midibüsüne taşlı saldırı ile ilgili etiketler Diyarbakır cezaevi saldırı
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.