Disney Plus'tan sürpriz proje: Yasak Elma'nın Yıldız'ı film oluyor

Türkiye'de yayın hayatına başlayan dijital platform Disney Plus, Yasak Elma dizisinde oyuncu Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakterinin filminin çekileceğini duyurdu. Yasak Elma dizisi bittikten sonra Yıldız'ın çekilecek olan filmi Disney Plus'ta seyirciyle buluşacak.

Kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Can Nergis, Rutkay Ayıköz, Nilperi Şahinkaya, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma film oluyor.

Yasak Elma dizisinde oyuncu Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakterinin filmi çekilecek. Film, Disney Plus'ta yayınlanacak.

Disney Plus'tan sürpriz proje: Yasak Elma'nın Yıldız'ı film oluyor 

Konu ile ilgili 14 Haziran’da Türkiye pazarına giren Disney Plus'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Disney Plus, Eda Ece'nin Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakterine odaklanacak olan bir film çekecek. Filmin çekimlerine Yasak Elma'nın 6. sezonuyla ekranlara veda etmesiyle başlanacak.''

Disney Plus'tan sürpriz proje: Yasak Elma'nın Yıldız'ı film oluyor - Resim : 2

 

Disney Plus'tan sürpriz proje: Yasak Elma'nın Yıldız'ı film oluyor ile ilgili etiketler Yasak Elma Eda Ece yıldız yasak elma yıldız disney plus