Dışişleri'nden İsrail'e Mescid-i Aksa çağrısı: Derin endişe duyuyoruz

Dışişleri Bakanlığı, Mescid-i Aksa ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Mescid-i Aksa konusunda derin endişe duyuyoruz.

Dışişleri Bakanlığı, Mescid-i Aksa ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "Mescid-i Aksa’nın kutsiyetinin ihlaline yönelik artan eylemlerden derin endişe duyuyoruz" denildi. Son dönemde Mescid-i Aksa’nın kutsiyetinin ihlaline yönelik artan eylemlerden derin endişe duyuyoruz.

Kudüs’te başta Harem-i Şerif olmak üzere kutsal mekânların kutsiyetini ve tarihi statükosunu ihlal eden saldırılar hiçbir şekilde kabul edilemez.

İsrail Hükümeti’ne sahada gerilimi artıracak her türlü tahrikkar eylemden kaçınması çağrımızı ve bu doğrultuda gerekli adımların ciddiyetle ve süratle atılması yönündeki kuvvetli beklentimizi yineliyoruz.

Dışişleri'nden İsrail'e Mescid-i Aksa çağrısı: Derin endişe duyuyoruz ile ilgili etiketler Dışişleri Bakanlığı Mescid-i Aksa
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.