Dimitris İtudis'le anlaşan Fenerbahçe Beko, İsmet Akpınar'ın sözleşmesini uzattı

Takımı Dimitris İtudis'e emanet Fenerbahçe Beko yerli oyuncusu İsmet Akpınar ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Yapılan resmi açıklamada oyuncunun sözleşme maddesindeki 1 yıllık uzatma opsiyonunun kullanıldığı duyuruldu.

Fenerbahçe Beko, oyun kurucu İsmet Akpınar'ın sözleşmesinin 1 yıl uzatıldığını açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüpten konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Fenerbahçe Beko’ya 2021-22 sezonunda katılan ve gösterdiği performansla ekibimize önemli katkılar sağlayan İsmet Akpınar ile sözleşmesindeki uzatma opsiyonunu kullanmış ve sporcumuzun sözleşmesi bir yıl daha uzatılmıştır. Değerli sporcumuz, 2022-23 sezonunda da Fenerbahçe Beko forması giyecektir. Bu anlaşmanın kulübümüze ve İsmet Akpınar’a hayırlı olmasını diliyor, oyuncumuzun sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz" denildi.

Dimitris İtudis'le anlaşan Fenerbahçe Beko, İsmet Akpınar'ın sözleşmesini uzattı ile ilgili etiketler Fenerbahçe Beko İsmet Akpınar
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.