Dilan Polat ve Banu Parlak'ın ardından bu kez de fenomen Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı!

Dilan Polat, Engin Polat ve Banu Parlak'ın iş yerlerinin kurşunlanmasının ardından bu kez de fenomen Ece Ronay'ın Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki güzellik merkezi kurşunlandı.

Eski eşi Mehmet Bilir ile yaşadığı olaylar ve tartışmalarıyla gündeme gelen Ece Ronay, iş yerinin kurşunlanmasıyla şoke oldu.

ECE RONAY'IN GÜZELLİK MERKEZİNE SİLAHLI SALDIRI!

Olay, sabaha karşı Osmanyılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi'nde meydana geldi. Sosyal medya fenomeni Ece Ronay'a ait güzellik merkezi, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kurşunlandı. İş yerinin camları kırılırken, ihbarla bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. Polis, şüpheli ya da şüpheli yakalamak için çalışma başlattı. Ece Ronay'ın eski eşinin araçlarının sergilendiğinin iddia edildiği oto galeri de dün akşam kurşunlanmıştı. 

Dilan Polat ve Banu Parlak'ın ardından bu kez de fenomen Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı!

Dilan Polat ve Banu Parlak'ın ardından bu kez de fenomen Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı! ile ilgili etiketler Ece Ronay
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Basketbol takımının maçını izledi! Zafer sonrası sevinci kamerada...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana Valiliği ziyaretinde A Milli Basketbol Takımının İzlanda’ya karşı 76-75’lik skorla galip geldiği maçı izledi. Son saniye basketiyle gelen zafer sonrası sevinci kameralara yansıyan Erdoğan “Haftada 2 veya 3 gün basketbol oynuyoruz arkadaşlarla…” dedi.