Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi

Kara para aklama, vergi kaçırma, suç örgütü kurma suçlarından tutuklanan Dilan Polat-Engin Polat çiftine yönelik yürütülen soruşturmanın kapsamı genişledi. Dilan Polat’ın ‘’Şampiyonlar Ligi’’ diye paylaştığı fotoğrafta bulunan tüm isimler Dilan-Engin Polat soruşturmasına dahil edildi.

Dilan Polat-Engin Polat soruşturmasının kapsamı genişledi. Dilan Polat’ın yakın arkadaşları ile birlikte çekilip ‘’Şampiyonlar Ligi’’ diye paylaştığı fotoğrafta bulunan tüm isimler Polat soruşturmasına dahil edildi. 12 kişi hakkında yurtdışı yasağı istenildi. İşte detaylar...

O FENOMENLER ARTIK SORUŞTURMAYA DAHİL!

Dilan Polat’ın “Şampiyonlar Ligi” adıyla paylaştığı fotoğrafta yer alan fenomenler hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı yurt dışı çıkış yasağı talep etti.

Dilan Polat’ın 2019 yılında çekildiği ve "Şampiyonlar Ligi" olarak isimlendirdiği fotoğrafta yer alan tüm fenomenler hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı. Fotoğrafta yer alan şüphelilerin kimlikleri tespit edildi. Şüpheliler hakkında Sulh Ceza Hakimliği’nden yurt dışı çıkış yasağı talep edildi. Dilan Polat’ın paylaştığı fotoğrafta Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan’ın yanı sıra, Şulemsi olarak bilinen Şule Kayatürk, Yavuz ve eşi Merve Korkut, Tolunay ve eşi İleyda Topal, Ömer ve eşi Tuğba Bağ çiftleri bulunuyor.

Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi

Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi - Resim : 2

Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi - Resim : 3

Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi - Resim : 4

Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi - Resim : 5

 

 

Dilan Polat-Engin Polat soruşturması genişledi! 'Şampiyonlar ligi' soruşturmaya dahil edildi ile ilgili etiketler Dilan Polat Engin Polat
GÜNÜN VİDEOSU

Ataşehir'de 2 kişinin canına mal olan yakıt tankerinin patlama anı kamerada!

Ataşehir'de 2 kişinin ölümüne neden olan yakıt tankerinin patlama anına ait görüntüler ortaya çıktı.