DEVA'lılardan lebaleb halay

DEVA Partisi'nin 1. Olağan Hakkari İl Kongresi, Genel Başkan Ali Babacan'ın katılımıyla gerçekleşti. AK Parti kongresini 'lebaleb' sözleri ile eleştiren Babacan, çoğunluğu maskesiz bir grup tarafından halaylarla karşılandı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan partisinin 1. Olağan il kongresine katılmak üzere Hakkari’ye gitti.

Genel başkan olarak kente ilk ziyaretini gerçekleştiren Babacan, halaylarla karşılandı.

AK Parti'nin 7. Olağan Kongresi'ni eleştirirken, "Ankara'da lebaleb kongrelerinden biri vardı. Salon dolunca seviniyorlar. Tedbiri açıklayan kendileri, uymayan kendileri" ifadesini kullanan Babacan, söz konusu kendi partisi olunca etrafa gülücükler saçtı.

SOSYAL MESAFEYE ÖZEN GÖSTERİLMEDİ

Kendisini karşılayan ve çoğunluğu maskesiz olan grubun yanına giden Babacan, sosyal mesafeyi korumdan çevredekilerle sohbet de etti.

O ana ilişkin görüntüler, DEVA Partisi Muş İl Başkanı Elif Çelik tarafından "Deva'nız hayırlı olsun Hakkari" notuyla sosyal medyada paylaşıldı.

DEVA'lılardan lebaleb halay ile ilgili etiketler Hakkari Ali Babacan Deva Partisi video halay

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...