Deniz Akkaya, hapse attırdığı Selin Ciğerci'yi şimdi de RTÜK'e şikayet etti

Son günlerde yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen ünlü manken Deniz Akkaya, RTÜK Başkanı’yla görüşmek için soluğu Ankara’da aldı. Dün sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına katılmayan Deniz Akkaya, bir açıklama yaparak daha önce kendisini 3 gün hapse attıran sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’yi şikayet etmek için Ankara’ya gittiğini söyledi.

Manken ve sunucu Deniz Akkaya ile sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci arasındaki sular durulmuyor... Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde eşinden boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’yi hırsızlıkla suçlamış ve arkadaşının çantasından para çaldığı ve Demet Akalın’ın değerli eşyalarını aldığını iddia etmişti.

Eski manken Deniz Akkaya, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'le görüşmek için Ankara'ya gittiğini Instagram hesabın yaptığı paylaşımla duyurdu. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Akkaya, 28 Eylül günü programa neden katılmadığını sosyal medya paylaşımı ile açıkladı. Akkaya, geçtiğimiz günlerde 2 yıllık eşi Gökhan Çıra'dan boşanan Selin Ciğerci’yi şikâyet etmek için Ankara’ya gittiğini söyledi.

Medyaradar'da yer alan haberine göre, Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Başka Güzel adlı moda programıyla anlaştığı konuşulan ve ekranlara çıkmaya hazırlanan Ciğerci'nin karşısında olan Akkaya, çocukların ekran karşısına olduğu saatlerde özel hayatı, FETÖ bağlantıları iddiası ve cinsel kimliği nedeniyle Ciğerci'nin ekranda olmaması gerektiğini savunuyor.

'ŞİKAYET ETMEK İÇİN KANALIMDAN İZİN ALDIM'

Deniz Akkaya kendi Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Değerli izleyicilerimiz günlerdir çabaladığımız konumuz yani gündüz kuşağında Türkiye’de özellikle ailelerin ve çocukların televizyon başında olduğu saatlerde p... elden ele gezen ve cinsel kimliğini pazarlamak dışında bir vasfı olmayan, Fetö terör örgütü ilişkileri bilinen bu şahsı Ankara’da gerekli mecralara şikayet etmek için bugün kanalım Beyaz Tv’den izin aldım. Yarın sizlerle birlikte olacağım. Yarın görüşmek üzere."

Deniz Akkaya, hapse attırdığı Selin Ciğerci'yi şimdi de RTÜK'e şikayet etti

CİĞERCİ, AKKAYA HAKKINDA 100 BİN TL'LİK TAZMİNAT DAVASI AÇMIŞTI

Selin Ciğerci'nin aldırdığı 3 aylık tedbir kararına uymadığı için Akkaya 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılmıştı. Geçtiğimiz ay cezasını çeken Akkaya tahliye olmuştu. Akkaya cezaevinden çıktığı gün Ciğerci'den bir hamle daha geldi. Ciğerci, avukatı Şeyda Yıldırım aracılığıyla, Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi'ne Akkaya hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı. Dilekçede, Akkaya'nın uzun zamandır kin, nefret ve öfkeyle Ciğerci'ye saldırdığı, ağır hakaret ve iftiralarda bulunduğu belirtildi. Akkaya'nın internet ortamında, yazılı ve görsel medya araçlarında müvekkili hakkında yazılı ve sözlü yayın yapmasının ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmasına karar verilmesi de istenmişti.

 

Deniz Akkaya, hapse attırdığı Selin Ciğerci'yi şimdi de RTÜK'e şikayet etti ile ilgili etiketler Deniz Akkaya Selin Ciğerci RTÜK Söylemezsem Olmaz