Demirören, İcra Kurulu Başkanlığı'na getirdiği Mehmet Soysal'ın arkasında durdu

Demirören Medya Grubu'ndan yapılan açıklamada, Sayın Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı görevi devam etmektedir. Yanıltıcı haberlerin aslı yoktur” denildi.

Demirören Medya Grubu'ndan, bazı haber sitelerinde yer alan Milliyet Gazetesi Yazarı Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı krize neden oldu haberleriyle ilgili açıklama yapıldı.

Açıklamada, Sayın Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı görevi devam etmektedir. Yanıltıcı haberlerin aslı yoktur denildi. Demirören Medya Grubu'ndan yapılan açıklamada şunlar dile getirildi: Mehmet Soysal Bey Demirören Medya Grubu ailesinin 4 senedir üyesidir. Mesleğindeki saygın geçmişi de malumunuz... Aile ve kurum olarak aldığımız isabetli ve verimliliğine inandığımız kararın arkasında olduğumuzu ve bu vesile ile tekrar kamuoyuna duyurarak hayırlı olmasını dileriz.

DEMİRÖREN GRUBU HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU:

Yeni yapılandırılan İcra Kurulu aracılığı ile; medya grubumuzda idari ve mali işler, basılı-dijital medyanın kendi içinde işbirliğinin artırılması ve elde etmek istediğimiz grup sinerjisinin oluşturması amaçlanmaktadır.

İcra Kurulu Başkanlığı görevine Sayın Mehmet Soysal getirilmiş olup, her üye kendi sorumluluk alanları doğrultusunda koordinasyon görevini üstlenecektir. Yeni İcra Kurulumuz, 25.04.2016 Pazartesi gününden itibaren görevine başlayacaktır. Yeni yapının Medya grubumuz için hayırlı olmasını dileriz”

Yeni İcra Kurulu şu isimlerden oluştu:

Mehmet Soysal-Demirören Medya Başdanışmanı/Milliyet Gazetesi Yazarı

Fikret Bila - Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

İsmail Yuvacan - Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Serkut Bozkurt - Digital Yayınlar Koordinatörü

Emrah Kurtoğlu - Genel Müdür (Reklam/ İdari ve Mali İşler)

Necdet Hüddam – Demirören Holding Temsilcisi

Demirören, İcra Kurulu Başkanlığı'na getirdiği Mehmet Soysal'ın arkasında durdu ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.