Demet Şener trafikte kendisine küfürler savuran kuryeden şikayetçi oldu

Ünlü manken Demet Şener, aracıyla seyir halindeyken aracını sıkıştırıp sürüş güvenliğini tehlikeye atan moto kurye ile tartıştı. Şener, kendisine küfürler savuran kuryeyi savcılığa şikayet etti. Ünlü manken özel bir firmaya ait motosikletin plakasını vererek sürücünün tespit edilip, cezalandırılmasını talep etti.

Demet Şener, trafikte güvenliğini tehlikeye atan bir moto kurye ile tartıştı. Yaşadıklarını cep telefonu ile kayıt altına alan Demet Şener kuryenin hakaret ve tehditlerine maruz kaldığını iddia ederek şikayetçi oldu.

Ünlü manken Demet Şener 5 Ağustos günü Emirgan'a gitmek üzere aracıyla yola çıktı. Şener, saat 18:00 sıralarında Konsolosluk caddesinden İstinye istikametine doğru ilerilerken özel bir lojistik firması logosu olan ve plakası olmayan moto kurye ile tartıştı. İkili yol verme kavgasına tutuştu.


KÜFÜR VE HAKARET YAĞDIRDI

İddiaya göre sinirlenen kurye, Şener'i rahatsız etmeye başladı. Sürüş güvenliğini kaybeden Şener, telefonunu çıkartarak yaşadıklarını kayıt altına almaya başladı. Kayıt altına alındığını fark eden kurye ise ünlü mankene, sinkaflı küfürler ve hakaretler yağdırmaya başladı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Ünlü manken başına gelen bu olay nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Şener, özel bir firmaya ait motosikletinin plakasını vererek sürücünün tespit edilip, cezalandırılmasını istedi. Olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

 

Demet Şener trafikte kendisine küfürler savuran kuryeden şikayetçi oldu ile ilgili etiketler Demet Şener kurye Savcılık soruşturma
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.