Demet Şener tazminatını söke söke alacak!

Boşanma aşamasında olduğu İbrahim Kutluay’dan 8 milyon TL isteyen Demet Şener, “Ona 16 yılımı ve iki güzel evlat verdim. Çocuklarımla onsuz gayet iyiyim” dedi.

Demet Şener, “Ona makul teklifler sundum ama boşanmak için zorluklar çıkarıyor” diyen İbrahim Kutluay’a cevap verdi. Kutluay’dan 8 milyon TL, maddi ve manevi tazminat istediklerini söyleyen manken, “Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Ben ona 16 yılımı ve iki güzel çocuk verdim. Beni bu kadar zaman içinde bir öğle davetinde bile gördünüz mü? Hukuki hakkımı aramaya devam edeceğim” dedi.

demet-sener-035632MZ

İnsanın şapkasını önüne koyup, “Ben bu aileye ne yaptım, nasıl onları bu hale getirdim?” diye düşünmesi gerektiğini belirten Şener, “Benim dünyadan haberim yokmuş, bazı şeyleri öğrendim ve kendi yoluma devam edeceğim. Çocuklarımla onsuz gayet iyiyim. Alnım ak, yaptığım hiçbir yanlış yok. Türk adaletine sonsuza kadar güveniyorum” açıklamasını yaptı.

Demet Şener tazminatını söke söke alacak! ile ilgili etiketler Demet Şener İbrahim Kutluay boşanma mahkeme tazminat
GÜNÜN VİDEOSU

Deprem anında kaydedildi: Denizin ortasından dumanlar yükseldi

Bursa'da 5.1'lik Gemlik depreminin olduğu sırada denizin ortasından çıkan beyaz duman bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Deprem anında çekilen görüntülerde, denizin ortasından beyaz bir dumanın çıktığı görülüyor.