Demet Özdemir dans şovu ile büyüledi! "Galeride kalmasın" diyerek paylaştı!

Son dönemde sevgilisi Oğuzhan Koç ile ayrılık iddiaları gündeme gelen oyuncu Demet Özdemir instagram hesabından dans ettiği anları paylaştı. Partneriyle sarmaş dolaş olduğu o anları "Galeride kalmasın dedik" notuyla paylaştı.

Demet Özdemir'in dans videosu magazin gündemine bomba gibi düştü. instagram hesabından dans ettiği o anları paylaşan oyuncu takipçilerini büyüledi.

TAKİPÇİLERİNİ SARSTI

instagram hesabından yayınlandığı dans görüntülerine kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelen Demet Özdemir, o görüntüleri "Galeride kalmasın" diyerek paylaştı.

Demet Özdemir'den bomba paylaşım! Sarmaş dolaş dans videosu gündem oldu

OĞUZHAN KOÇ'LA BARIŞMIŞLARDI

O Ses Türkiye'nin çekimlerinden ve müzik çalışmalarından dolayı yoğun bir dönem yaşayan, Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, tartışma yaşadığı iddia edilmişti. Kısa bir süre ayrı kalan çift, birbirlerinden özür dileyip aşklarına kaldıkları yerden devam etmişti.

Demet Özdemir'den bomba paylaşım! Sarmaş dolaş dans videosu gündem oldu

Demet Özdemir dans şovu ile büyüledi! "Galeride kalmasın" diyerek paylaştı! ile ilgili etiketler Demet Özdemir Oğuzhan Koç dans
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.