Demet Akalın akaryakıt zamlarına tepki gösterdi: 'Yeter biz de insanız'

Akaryakıta gelen zamlara isyan eden Demet Akalın, tepkisini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dile getirdi. Ünlü şarkıcı "Yeter biz de insanız" ifadelerini kullandı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 46 kuruş zam yapıldığını duyurdu. 49 yaşındaki şarkıcı Demet Akalın, akaryakıt fiyatlarına uygulanan zamlara aktif olarak kullandığı Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla isyan etti.


''YETER BİZ DE İNSANIZ''

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Akalın, Twitter hesabından "Bilen varsa beri gelsin! Neden durmuyor? Yeter da biz de insanız." şeklinde yaptığı paylaşımla tepkisini dile getirdi.


Demet Akalın akaryakıt zamlarına tepki gösterdi: 'Yeter biz de insanız'

 

 

 

Demet Akalın akaryakıt zamlarına tepki gösterdi: 'Yeter biz de insanız' ile ilgili etiketler Demet Akalın benzin Motorin Sosyal Medya Twitter
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.