Dehşet anları kameralara yansıdı! Çankırı'da rüzgar minareyi yıktı

Yurdun birçok noktasında etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiliyor. Son olarak Çankırı'da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle bir caminin minaresi yıkıldı. O anlar kameralara yansıdı. İşte o anlar...

Yurdun birçok noktasında etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiliyor. Son olarak Çankırı'da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle bir caminin minaresi yıkıldı. O anlar kameralara yansıdı.

Kent merkezinde öğle saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar dolayısıyla ağaçlar devrildi, iş yerlerinin dışında bulunan dolaplar ve eşyalarla çöp konteynerleri sürüklendi, bazı apartman dairelerinin camları kırıldı.

İŞ YERLERİ VE ARAÇLARA ZARAR VERDİ

Abdulhalik Renda Mahallesi'nde bulunan Bademlik Camisi'nin iki minaresinden biri de rüzgarın etkisiyle devrildi. Minareden kopan parçalar, çevrede bulunan iş yerleri ve araçlara zarar verdi. Belediye ekipleri, yıkılan minarenin molozlarının kaldırılması için iş makineleriyle çalışma başlattı.

Elektrik kesintisinin de yaşandığı bölgede güvenlik güçleri önlem aldı.

 

Dehşet anları kameralara yansıdı! Çankırı'da rüzgar minareyi yıktı ile ilgili etiketler Çankırı cami
GÜNÜN VİDEOSU

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gündem yaratan açıklamalar: Aklımdan dahi geçmiyordu, zorla aday yaptılar...

CHP'nin eski lideri Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı canlı yayın programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu 14 Mayıs seçimlerinde partisi tarafından zorla Cumhurbaşkanı adayı yapıldığını söyledi.