Dede olarak bilinen Hasan Yağal, Müslüme'nin ablasının da babası çıktı!

Mersin'de tüm Türkiye'nin konuştuğu Yörük kızı Müslüme'nin ölümü sonrasında tutuklanan dedenin babası çıkması skandalına bir yenisi daha eklendi. Gelen son bilgilere göre dede Hasan Yağal'ın Müslüme'nin 14 yaşındaki ablasının da babası olduğunu ortaya çıktı.

Mersin'in Gülnar ilçesinde ölümünden 10 gün sonra cansız bedeni bulunan 3 yaşında Müslüme Yağal'ın ölümü sonrası skandallar peş peşe geldi.

MÜSLÜME'NİN ABLASININ BABASI DA DEDE ÇIKTI

Müslüme'nin tutuklanan dedesi Hasan Yağal'ın dedesinin DNA sonuçları sonrasında babası olduğu ortaya çıkmıştı. Edinilen bilgiye göre, Müslüme'nin ablasının DNA örneği de dede Hasan Yağal'ın DNA örnekleriyle uyumlu çıktı. Bu kapsamda Müslüme'nin 14 yaşındaki ablasının da babası da dede Hasan Yağal…

 

HASAN YAĞAL AİLE İÇİ BİRÇOK KİŞİYE TECAVÜZ ETMİŞ

Olayla ilgili tutuklanan dede Hasan Yağal'ın gelini Selvi Yağal'a tecavüz ettiği anlaşıldı. Dedenin aynı zamanda aile içinden de birçok kişiye cinsel istismarda bulunduğu belirlendi.

 

 

 

Dede olarak bilinen Hasan Yağal, Müslüme'nin ablasının da babası çıktı! ile ilgili etiketler Mersin Hasan Yağal Müslüme abla Müslüme Yağal yörük kızı biyolojik baba dna testi
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.