'Deccal' diye katledilen Mehmet Sami Tuğrul'un kaldığı ALİM derneği yurdundan ilk açıklama!

Antalya'da kaçak olduğu ortaya çıkan Antalya İlim ve Kültür Derneği (ALİM) yurdunda aşçı tarafından 'Deccal' olduğu gerekçesiyle başı kesilen Mehmet Sami Tuğrul olayında yeni bir gelişme yaşandı. Babasının 'Kaldığı yerler emin ellerdi' dediği yurdun derneği açıklama yaptı. ALİM tarafından yapılan açıklamada, daireleri öğrencilerin bireysel olarak kiraladığını iddia etti.

Antalya Kepez'de 18 yaşındaki üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul'un canice katledildiği üç katlı apartmandaki apart daireleri işleten Antalya İlim ve Kültür Derneği (ALİM) kaçak yurt iddialarına açıklama yaptı.

İşte ALİM derneği açıklamasının tam metni:

"Dernek merkezimizin olduğu binada mevcut durumda derneğimiz dışında 1 adet işyeri ve üniversite öğrencileri tarafından kiralanan, daireler bulunmaktadır" ifadeleri kullanılan dernek açıklamasında, "7 Aralık Salı günü dernek merkezinizin bulunduğu binada çevremizdeki ihtiyaç sahibi aileler ve üniversite öğrencileri için yemek hazırlamak üzere kısa bir süre önce derneğimiz tarafından istihdam edilen şahıs tarafından korkunç bir cinayet işlenmiştir. Yaşanan korkunç hadise herkesi olduğu kadar bizleri de şoka uğratmıştır. Bu akıl almaz olayın aydınlatılabilmesi için olaydan haberdar olur olmaz derneğimiz seferber olmuş ve güvenlik güçlerimizin talep ettiği her türlü bilgiyi sağlamıştır ve sağlamaktadır.

'Deccal' diye katledilen Mehmet Sami Tuğrul'un kaldığı ALİM derneği yurdundan ilk açıklama!

Dernek merkezimizin olduğu binada mevcut durumda derneğimiz dışında 1 adet işyeri ve üniversite öğrencileri tarafından kiralanan, daireler bulunmaktadır. Derneğimizin kurulduğu günden bu güne kadar binadaki işyeri ve kiralık daire sayıları değişmiş ve derneğimizin bu hususta bir dahli olmamıştı, Derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında sosyal medyada ve çeşitli platformlarda ortaya atılan iddiaların tamamı asılsızdır."

'Deccal' diye katledilen Mehmet Sami Tuğrul'un kaldığı ALİM derneği yurdundan ilk açıklama! - Resim : 2

 

BABASI DA 'KONAKLADIĞI ELLER EMİN ELLERDİ' DEMİŞTİ

Canice katledilen Tuğrul'un babası ise cenaze töreninde ilginç açıklamalarda bulunmuştu.  baba Tuğrul, "Kendisinin kaldığı, konakladığı eller, emin ellerdi. Biz bundan eminiz. Daha önce defaatle kardeşlerimizden, değişik kişilerden bu emanet yuvasına koyduklarımızdan hep randıman aldık." demişti.

 

 

'Deccal' diye katledilen Mehmet Sami Tuğrul'un kaldığı ALİM derneği yurdundan ilk açıklama! ile ilgili etiketler yurt Antalya Kepez alım Açıklama Mehmet Sami Tuğrul