Daha iyi bir yaşam ararken hayatlarını kaybettiler! Tekne alabora oldu: 16 ölü

ABD'ye gitmeye çalışan Haitili göçmenleri taşıyan teknenin Bahamalar açıklarında alabora olması sonucu 16 kişi hayatını kaybetti. Bahamalar Çalışma ve Göçmenlik Bakanı Keith Bell yaptığı açıklamada, kazadan 4 kadın ve 17 erkeğin sağ kurtarıldığını belirterek, "Daha iyi bir yaşam arayanların hayatlarını kaybettiği için yas tutuyoruz” dedi.


Karayipler’deki takımada ülkesi Bahamalar açıklarında ABD'ye gitmeye çalışan Haitili göçmenleri taşıyan tekne alabora oldu. Kazada 16 kişi hayatını kaybetti. Bahamalar Çalışma ve Göçmenlik Bakanı Keith Bell yaptığı açıklamada, kazadan 4 kadın ve 17 erkeğin sağ kurtarıldığını belirterek, "Daha iyi bir yaşam arayanların hayatlarını kaybettiği için yas tutuyoruz” dedi. Bahamalar polisi tarafından yapılan açıklamada, teknenin New Providence Adası’nın yaklaşık 11 kilometre açığında alabora olduğu aktarıldı.

Daha iyi bir yaşam ararken hayatlarını kaybettiler! Tekne alabora oldu: 16 ölü

Bahamalar, ABD’ye ulaşmak isteyen Haitili göçmenler için sık kullanılan bir geçiş rotası olarak biliniyor.

İHA

Daha iyi bir yaşam ararken hayatlarını kaybettiler! Tekne alabora oldu: 16 ölü ile ilgili etiketler tekne bahamalar Haitili göçmenler alabora
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.