Dağlık alana düşen yamaç paraşütçülerini arayan helikopter de düştü: 8 ölü

Gürcistan'da Gudauri Dağı'na yamaç paraşütçüleri düştü. Yamaç paraşütçülerini arama kurtarma çalışmaları için bölgeye giden polis helikopteri de dağlık alanda düştü. Korkunç kazada araçtaki 8 kişi hayatını kaybetti.

Gürcistan'da Gudauri Dağı'na düşen yamaç paraşütçülerini arama kurtarma çalışmaları için bölgeye giden sınır polislerine ait helikopter düştü.

Gürcistan İçişleri Bakanı Vakhtang Gomelauri, helikopterdeki 4’ü mürettebat, 2’si arama kurtarma görevlisi ve 2’si sağlık görevlisi olmak üzere toplam 8 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Gürcistan İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "İçişleri Bakanlığının ilgili birimleri olay yerine sevk edildi. Meydana gelen kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı” ifadelerine yer verildi.

Dağlık alana düşen yamaç paraşütçülerini arayan helikopter de düştü: 8 ölü ile ilgili etiketler Gürcistan helikopter kaza Gudauri Dağı yamaç paraşütçüleri düştü arama kurtarma

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...