Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hamas'la görüşmesi İsrail'i kızdırdı! Dışişleri Bakanı Israel Katz'tan çirkin iftira...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'yi Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüşmesi İsrail'de büyük yankı uyandırdı. İsrail'in Dışişleri Bakanı Israel Katz skandal bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'yi Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşmede, İsrail'in Gazze başta olmak üzere Filistin topraklarına yönelik saldırıları, insani yardımların Gazze'ye yeterli düzeyde ve kesintisiz ulaştırılması için yapılması gerekenler, bölgede adil ve kalıcı barış süreciyle ilgili konular ele alındı.

"İSRAİL ZULMÜN BEDELİNİ MUTLAKA BİR GÜN ÖDEYECEK"

İsrail'in Filistinlilere uyguladığı zulmün bedelini mutlaka bir gün ödeyeceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin her zeminde Gazze'ye yönelik katliamları anlatmaya devam edeceğini, tüm çabaların bölgesel barışın anahtarı olan bağımsız Filistin Devleti'nin kurulması ve bölgeye kalıcı huzurun gelmesi için sarf edildiğini ifade etti.

ERDOĞAN VE HENIYYE'YE ÇİRKİN İFTİRA

Erdoğan'ın dikkat çeken mesajları ve 'Filistin' için peş peşe gerçekleştirdiği diplomatik hamleleri Katil İsrail'i rahatsız etti.

SKANDAL PAYLAŞIM

İsrail Dışişleri Bakanı Israel Katz Türkçe tweet atarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İsmail Heniyye'ye yönelik alçakça iftirada bulundu.

Katz, "Müslüman Kardeşler: Tecavüz, katliam, cesetlere saygısızlık, bebek yakma. Erdoğan utanmalısın" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hamas'la görüşmesi İsrail'i kızdırdı! Dışişleri Bakanı Israel Katz'tan çirkin iftira... ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan İsmail Heniyye Hamas İzzeddin el Kassam Tugayları Filistin Gazze İsrail Savaş soykırım
GÜNÜN VİDEOSU

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gündem yaratan açıklamalar: Aklımdan dahi geçmiyordu, zorla aday yaptılar...

CHP'nin eski lideri Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı canlı yayın programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu 14 Mayıs seçimlerinde partisi tarafından zorla Cumhurbaşkanı adayı yapıldığını söyledi.