Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Kiryakos Miçotakis'e çok manidar hediye!

Yunan gazetesi Protothema'ın haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'e Gazze'nin tarihiyle ilgili bir kitap hediye etti.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Yunanistan Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi'nin beşinci toplantısı kapsamında resmi ziyarette bulunduğu Yunanistan'da, Başbakan Kiryakos Miçotakis'i ile bir araya geldi.

Miçotakis, Erdoğan ile görüşmesinde Türk vatandaşlarının 10 Yunan adasına 7 gün vizesiz seyahat etmesi konusunu görüştüklerini belirtti. Erdoğan da açıklamasında, 'İki komşu arasında görüş ayrılığının olması çok normal. Bizim aramızda çözülemeyecek bir sorun yoktur. Yeter ki büyük resme odaklanalım, denizi geçip derede boğulanlardan olmayalım.' ifadelerini kullandı.

GAZZE İLE İLGİLİ KİTAP HEDİYE ETTİ

Ziyarette Erdoğan Miçotakis'e bir de kitap hediye etti. Yunan gazetesi Protothema'nin haberine göre Erdoğan, Yunanistan başbakanına Gazze'nin tarihiyle ilgili bir kitap hediye etti .

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Kiryakos Miçotakis'e çok manidar hediye! ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Kiriakos Miçotakis Yunanistan Gazze Filistin
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.