Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan CHP'li belediyelere içki eleştirisi: Masum adımlar değil!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine sonrası yaptığı açıklamada CHP'li belediyelere eleştiride bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "El değiştiren bazı yerel yönetimlerin icraatlarından biri içki tüketimine özendirmek oluyor." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine sonrası açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada Türk aile yapısına ve gençliğe atıfta bulunurken CHP'li belediyelere eleşitiride bulundu.

"BELEDİYELERİN GÖREVİ KAMUSAL ALANDA İÇKİYİ ÖZENDİRECEK İŞLER YAPMAK OLMAMALI"

Belediyelerin görevinin kamusal alanda içkiyi özendirecek işler yapmak ve özel uçaklar tutup gazetecileri şarap festivallerine götürmek olmadığını, milletin onca derdi, beklentisi ve talebi varken bu politikaları kaygı verici bulduğunu söyleyen Erdoğan, belediyelerin asıl icraatlerinin gençleri alkol belasından uzak tutmaya çalışmak olması gerektiğini vurguladı.

''BUNLAR MASUM ADIMLAR DEĞİL''

"Biz bunların hiç birini masum adımlar olarak değerlendirmiyoruz." diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile müessesi ile bireyin ruh ve vücut sağlığını tehdit eden her türlü politikanın karşısında olduklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Aile müessesesi ile bireyin ruh ve vücut sağlığını tehdit eden her türlü politikanın karşısındayız. Güçlü aile yapısının tesisi için üzerimize düşen her görevi sorumluluk bilinciyle adım adım fert fert planlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan CHP'li belediyelere içki eleştirisi: Masum adımlar değil! ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP alkol