Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk defa açıkladı: Tamamına burs verilecek...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında, depremde yakınlarını kaybeden veya evi, işyeri orta veya üst seviye hasarlı olan öğrencilerin tamamına burs verileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT ortak yayınında gündemi değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremde yakınlarını kaybeden veya evi, işyeri orta veya üst seviye hasarlı olan öğrencilerin tamamına burs verileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilerin Gençlik ve Spor Bakanlığı'na başvuru yapabileceklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk defa açıkladı: Tamamına burs verilecek...

ERDOĞAN İLK DEFA DUYURDU: DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE BURS VERİLECEK

"Kredi Yurtlar Kurumu'nun yurtları hala depremzedelere hizmeti sürdürüyor. Yemeleri, içmeleri her şeyleriyle biz bu süreci devam ettiriyoruz. Yeni dönemde de bir taraftan yurtların yapım inşası devam edecek. Devletimizin tüm yurt, spor tesisleri ve kampları depremzedelerimize açtık. Anaokulu ya da kreş çağındaki yavrularımız için atölyeler oluşturduk. Lise ve üniversiteye hazırlanan gençlerimiz için takviye kurslar ekledik. Bunu ilk defa açıklıyorum depremde yakınlarını kaybeden veya evi, işyeri orta veya üst seviye hasarlı olan öğrencilerin tamamına burs verilecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk defa açıkladı: Tamamına burs verilecek... ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan Burs ve Kredi Öğrenci deprem
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.