Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen Mehmet Şimşek'ten açıklama geldi!

Eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından meclise davet edildi. Görüşme sonrası Mehmet Şimşek'ten açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eski Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'i AK Parti Genel Merkezi'nde kabul etti.

Görüşme saat 20.00'de başladı. AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Mehmet Şimşek'in açıklama yapması bekleniyordu. Şimsek, beklenen açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

"Aktif siyasete girmeyi düşünmüyorum"

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Mehmet Şimşek, ''Sn Cumhurbaşkanımız ile akşam saatlerinde AK Parti Genel Merkezi’nde son derecede samimi bir ortamda görüşme fırsatım oldu. Kendisine bu kabulleri çok teşekkür ederim. Kendi alanıma giren her konuda istenen katkıları vermeye her zaman hazırım. Ancak yurtdışında finans kuruluşlarındaki işlerim nedeni ile aktif siyasete girmeyi düşünmüyorum. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.'' ifadelerini kullandı. 

 

 

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen Mehmet Şimşek'ten açıklama geldi! ile ilgili etiketler Mehmet Şimşek
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.